O nas

www.ofertygminne.pl to internetowy serwis ogłoszeń sprzedaży i wynajmu nieruchomości, którego właścicielem jest GrupaFOX www.e-fox.pl sp. z o.o.


            Serwis internetowy ofertygminne.pl umożliwia użytkownikom przeglądanie i zamieszczanie ogłoszeń sprzedaży i wynajmu nieruchomości w szczególności mieszkań, domów, działek, biur czy pokoi.

Opcja druga skierowana jest do jednostek budżetowych typu: Gminy, urzędy jednostki samorządowe posiadające w swojej ofercie nieruchomości na sprzedaż lub wynajem bez ograniczeń ilościowych.

Opcja trzecia to dostęp dla agencji i pośredników z nie ograniczonym limitem do wystawiania nieruchomości na sprzedaż czy wynajem.

W serwisie można również zamieścić reklamę swojej firmy i świadczonych usług jeśli są one związane z rynkiem nieruchomości.

Ogłoszeniodawcom zapewniamy dotarcie z ofertą do dużej liczby zainteresowanych odbiorców.

Poszukującym nieruchomości gwarantujemy stale powiększającą się bazę ogłoszeń sprzedaży lub wynajmu nowych mieszkań i lokali z rynku wtórnego oraz firm i usług działających w branży.

Adres do korespondencji:

Serwis OfertyGminne.pl  Grupa e-Fox sp. z o.o.  ul. Plac Spółdzielczy 49, 57-343 Jeleniów

Informacje o przedsiębiorcy prowadzącym serwis www.ofertygminne.pl:

Grupa e-Fox sp sp. z o.o. z siedzibą w Boszkowie, 64-140 Boszkowo, przy ul. Młyńska 4, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział IX Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000707310, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP: 6972342487 oraz numer REGON: 368888380